Piperinox na problemy z nadwagą

piperinox na problemy z nadwagą

Znów wiosenne problemy i dylematy otyłośc nam nie daje spokoju – po zimie ubrania stały się za małe! Trzeba się ratować i podjąć wysiłek kolejnej kuracji odchudzającej.

Ta najczęściej kojarzy się z trudną, pełną wyrzeczeń i nie zawsze skuteczną dietą redukcyjną. Długie tygodnie ograniczenia wielkości posiłków, godziny spędzone na siłowni czy w sali gimnastycznej można łatwo zamienić na doskonałej jakości suplement wspomagający odchudzanie – Piperinox – król suplementów, najbardziej skuteczny lek na odchudzanie, hit ostatnich lat.

Piperinox – Nauka w służbie sylwetki

Opracowanie formuły leku oparte zostało na wynikach wieloletnich badań laboratoryjnych nad składnikiem uzyskanym z ziaren pieprzu czarnego. Piperyna – alkaloid znajdujący się w ich wnętrzu, jest skutecznym środkiem wspomagającym likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej.

O zbawiennym działaniu piperyny na ludzki organizm od wieków wiedzieli mieszkańcy Chin. Zajmujący się medycyną ludową niejednokrotnie proszkami czy naparami zawierającymi piperynę leczyli rozmaite dolegliwości układu trawienia.
Dzisiaj działanie piperyny potwierdzono nie tylko w odniesieniu do procesów przemiany materii. Obecnie naukowcy sprawdzają możliwość blokowania przez nią namnażania się komórek nowotworowych – wyniki badań są bardzo obiecujące.

Co zawierają kapsułki Piperinox?

Suplement na odchudzanie został opracowany w oparciu o składniki naturalne. Tylko ciąża, karmienie oraz alergia na któryś ze składników mogą uniemożliwiać stosowanie leku podczas kuracji. W wegetariańskiej otoczce kapsułki znajdują się:

  • piperyna uzyskana z pieprzu czarnego
  • ekstrakt z kory cynamonowca
  • wyciąg z owoców pomarańczy gorzkiej
  • ekstrakt z kłącza imbiru
  • ekstrakt z pieprzu kajeńskiego oraz z nasion owoców guarany
  • chrom

Wszystkie te rośliny – pieprz czarny, guarana, pomarańcza gorzka, pieprz cayenne, imbir i cynamon od lat stosowane są jako składniki diet odchudzających. Chrom to minerał niezbędny do trzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi – jego działanie zmniejsza łaknienie na słodycze oraz ułatwia trawienie.

>>>  Zobacz też: Dieta Dukana

Piperinox – Jak działa suplement?

Stosowanie preparatu jest bardzo bezpieczne dla przewodu pokarmowego. Kapsułka, w której zamknięte są cenne składniki ich uwalnianie rozpoczyna dopiero w miejscu ujścia żołądka do dwunastnicy, dzięki czemu zawartość nie zostanie uszkodzona przez silnie działające kwasy żołądkowe. Pełne uwolnienie kapsułki następuje dopiero w jelicie cienkim – cała zawartość jest szybko i całkowicie wchłaniana przez jego ścianki a następnie przenika do krwiobiegu.

Jak stosować?

Suplement należy stosować systematycznie w ilości jedna kapsułka na dobę.

Choć wydaje się to nieprawdopodobne – stosowanie Piperinox nie wymaga dodatkowego zwiększonego wysiłku fizycznego. Aktywność fizyczna może jedynie wspomóc działanie leku a przy tym zapobiec zwiotczeniu skóry i mięśni.

Oczywiście nie ma mowy o bezkarnym nadmiernym objadaniu się słodyczami, fast foodami czy innymi ulubionymi przysmakami. Nawet tak dobry środek na odchudzanie jakim jest Piperinox nie zwalnia nas z odpowiedzialności za zdrowy styl życia.

źródła:
https://www.sciencenewsforstudents.org/article/pepper-part-burns-fat

Daria Wasilewska

 

Nazywam się Daria Wasilewska i 
jestem twórcą DMP.
Interesuję się zdrowym 
i nieinwazyjnym odchudzaniem,
a także prostymi 
sposobami na efektywne treningi!
Jestem także
doktorem neurologii, pisarzem,
byłym dietetykiem i dumną foodistką.
DMP uczy, jak być zdrowym
i schudnąć bez diety.
Ponieważ życie powinno być niesamowite.

View all posts by Daria Wasilewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *